ToK!o HoTeL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

>>>ToK!o HoTeL<<<

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Üyeler onun hakkında ne düşünüyor?

3 posters
YazarMesaj
das Geheimnis
web master
web master
das Geheimnis

Üyeler onun hakkında ne düşünüyor? Empty
MesajKonu: Üyeler onun hakkında ne düşünüyor?   Üyeler onun hakkında ne düşünüyor? Icon_minitimeC.tesi Haz. 28, 2008 3:58 am

*Georg: Bill son derece çirkin birisi! Sadece şakaydı. O şaşırtıcı bir şekilde davetsizce gelen sevimli birisidir. Ama akşam 4'ten sonra! Bill gerçek bir uykucu. Onu ay doğmadan önce rahatsız edemezsiniz. Ama bence hepimiz öyleyiz.

Gustav: Başlarda bize enstrümanlarımızı taşımamızda yardım etmiyordu. Sürekli kendisinin şarkıcı olduğunu doğal olrakta enstrümanının mikrofon olduğunu ve sadece onu "taşıması" gerektiğini söylüyordu. Ama tabiki büyük bir problem olduğunda yardım ediyor. Ama bence çok çabalaması gerekiyor.

Tom: Ben sadece diğerlerinin dediklerini tekrarlıyabilirim. Ve Bill hakkında sadece güzel şeyler söylerim yada hiç birşey
http://tokiohotel.bigforumpro.com
ATE_TH
moderatör
moderatör
ATE_TH

MesajKonu: Geri: Üyeler onun hakkında ne düşünüyor?   Üyeler onun hakkında ne düşünüyor? Icon_minitimePerş. Tem. 03, 2008 1:42 pm

paylaşım için saol
.-.-.-.B!LL.-.-.-.
Admin
Admin
.-.-.-.B!LL.-.-.-.

MesajKonu: Geri: Üyeler onun hakkında ne düşünüyor?   Üyeler onun hakkında ne düşünüyor? Icon_minitimeCuma Tem. 04, 2008 5:53 am

paylaşım için saol cnm

Üyeler onun hakkında ne düşünüyor?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-