ToK!o HoTeL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

>>>ToK!o HoTeL<<<

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bill ve Tom birbirlerini ne kadar tanıyorlar?

YazarMesaj
das Geheimnis
web master
web master
das Geheimnis

Bill ve Tom birbirlerini ne kadar tanıyorlar? Empty
MesajKonu: Bill ve Tom birbirlerini ne kadar tanıyorlar?   Bill ve Tom birbirlerini ne kadar tanıyorlar? Icon_minitimeC.tesi Haz. 28, 2008 3:43 am

İkizler genelde birbirlerini çok iyi tanırlar. Bu gerçek Tokio Hotel ikizleri için geçerli mi? Magazin ''Top of the Pops'' onlarla bir röportaj yaptı ve bir kaç ilginç açıdan çocuklukları, genç ve birer yıldız olarak yaşamları. Örneğin çok düzenliler.

Kardeşin batıl inançlı mıdır?
Tom: Hayır. Sadece dördümüzün konserden yarm saat önce aynı odada olması gerekliliği dışında. Bu kötü şans getirir. Onun hakkında çok inançlıyızdır. Biz birbirimizin şans tılsımlarıyız.

Bill: Tom batıl inançlı değil. Kadere her nasılsa inanmıyor.

Kardeşin bir gün en çok ne yapmak istiyor?
Tom: Bill bungee veya skydiving yapmak istiyor. Gerçekten çok yapmak
istiyor. Ben istemiyorum. Aynı kendi hayatınla oyun oynamak gibi.
Aslında altmış yaşıma gelince yapabilirim.

Bill: Bungee jumping yapmak istiyor. Onu beraber bir gün denemek istiyoruz. ( )

Senle neyini paylaşmaz?
Tom: Göründüğü gibi dişfırçası gibi şeyleri paylaşmıyoruz. Ve asla aynı bardaktan su içmeyiz. Bu çok iğrenç.

Bill: Pantalonunu!

Kıyafetlerinizi değiş tokuş yapar mısınız?
Bill: Aslında, bilirsiniz, Tom torba gibi giyiniyor. Ve ben bunları giyemem.

Tom: Biz 6 yaşına kadar hep aynı kıyafetleri giyerdik, arada sırada tulumlarımızı karıştırmış olabiliriz ama şimdi, asla.

En sevdiği kıyafeti ne?
Tom: Bill'in en sevdiği kıyafeti yok ama eğer olsaydı muhtemelen şu deri ceketlerinden biri olurdu. Bill her gün valizine uzanır ve eline ne gelirse giyer. Her gün farklı gözükür.

Bill: Şapkaları. Tom şapkalarını çok seviyor. Yaklaşık 20.000 ytane var.

Genelde ne hakkında kavga edersiniz?
Tom: Biz tartışmalarımızı ve kavgalarımızı her gün aynı konular üzerinde yapıyoruz. Bazen bunlar grubu ilgilendirecek konular oluyor. Biz her zaman birbirimiz ile aynı fikirde olmuyoruz. Genellikle bunlar her gün olan küçük olaylar oluyor. Örneğin biri sizin üstünüze kahve döker ve sinirlenirsiniz. Biz bunlar hakkında tartışıyoruz.

Bill: Biz genellikle küçük şeyler için kavga ediyoruz fakat bu çok uzun zaman olmuyorve bir sonraki gün her şey güzel.

Onun hakkında ne seni sinir ediyor?
Tom: Bill sürekli şarkı söylüyor, ne zaman veya nerde olacağı fark etmez. Bu çok sinir bozucu! Bill'in aklında her zaman bir şarkı vardır, bu bizim şarkımız olabilir veya radyoda dinlediği sevmediği bir şarkıda olabilir. Aslında, solistler bunu yapar akat bazen çok sinirime basıyor.

Bill: Aslında, ikimizde tartışmayı çok seviyoruz fakat Tom her bir şeyin en son ayrıntısına kadar dikkat ediyor. Bazen ben ''Dostum, sadece karara gel'' diye düşünüyorum. Her şeyi sonuna kadar tekrar ve tekrar düşünmeyi sever.
Senin hakkında ne onu sinir ediyor?
Tom: Benim komik eleştirilerim fakat sadece o bundan rahatsız olmuyor, Georg ve Gustav'da öyle. Bu konuda bana hiç bir şey söyleyemezler. Aynı matematik dersinde başkalarının sana yardım edememesi gibi. Bazen kendi kendime '' Hayır, söyleme, başka bir tanesini kaldıramazlar''. Fakat günde 1 veya 2 komik laflar gerekli, yani onların iyi bir tane nasıl oluduklarını anlayabiliyorlar. Fakat bu yetmeli, yani, onlardan çok fazla bekleyemezsiniz. Ve onlara iyi bir komiklik yapma fırsatını vermeliyim. Bu bir öğrenme süreci gibi.

Bill: ben içgüdüsel karalar alırımve bu Tom'u çok sinir ediyor. O düşünceli bir tip. O ben kendiliğimden bir karar alınca nefret ediyor.

Kimlere karşı derin bir saygısı vardır?
Tom: Bir idolü yok ama küçüklüğünden beri Nena'ya hayrandır. Green Day'de çok sever. Ve şuan Keane onun en sevdiği grup. Bu insanlara müzikleri için bir saygısı var.

Bill: Tüm güzel müzisyenlere, özellikle gitarislere. Ve iyi rapperlara çünkü onların k*ç tekmelediğini düşünüyor.

Hangi soruyu duymaktan sıkıldı?
Bill: ''Niye kendinize Tokio Hotel diyorsunuz?''

Tom: ''Grup adını nasıl buldunuz?'' biz hepimiz bu sorudan sıkıldık, çünkü şimdiden 100 kez sorulmuştur.

Üç saatten sonra otel odası nasıl görülür?
Bill: Düzenli. Aslında çok dağınık. Tom'un kendine has bir sistemi var ve buna asla karışamayız. Her şey çok kesindi, okulda da hep böyleydi. Cetveli her zaman yanında hazırdı. Yani odası düzenli sayılır, bu onun için önemli. Ben daha büyük bir kaosumdur ama söylemeliyim ki, çok da dağınık değildir. Annemiz bundan çok memnun. Hiç bir zaman bir yeri orada bomba patlamış gibi bırakmayız.

Tom: Georg kadar pis değil. Her zaman kirli kıyafet ve kokulu çoraplarını yere atar. Bil'in eşyaları her yerdedir, dağınıktır ama pis değil.

Aileniz ile olan ilişkiniz hangi yönlerden farklıdır?
Tom: Biz küçükken ben baba çocuğuydum ve Bill ise annemize bağlı kalmıştı. Fakat anne ve babamız boşanınca, annemiz ile daha çok vakit geçirdik. Biz annamizle her zaman çok iyi geçindik.
http://tokiohotel.bigforumpro.com

Bill ve Tom birbirlerini ne kadar tanıyorlar?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bill resimleri
» The Best Sexy Boy: Bill