ToK!o HoTeL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

>>>ToK!o HoTeL<<<

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

th ile yunan adalarında

+3
das Geheimnis
matrock
.-.-.-.B!LL.-.-.-.
7 posters
YazarMesaj
.-.-.-.B!LL.-.-.-.
Admin
Admin
.-.-.-.B!LL.-.-.-.

th ile yunan adalarında Empty
MesajKonu: th ile yunan adalarında   th ile yunan adalarında Icon_minitimeCuma Haz. 20, 2008 1:24 pm

yaz gelmişti.hawalar acayip sıcaktı.hep beraber tatil yapmak istioduk.fakat ailelerimiz bu işe nası'ewet'diecek bilemioduk.biz bunu kara kara düşünürken
gizem:yha hepimizin karnesi iii ailelerimizden karne hediyesi olarak bunu istesek olmaz mı'dedi.bu fikir gerçekten muhteşemdi.ailelerimizle konuştuk we onları bu işe ikna ettik.elif,gökçe we güneş izmire geldiler.elif bende,gökçe kawdi de,günüş iste gizemde kaldı.ertesi sabah kahwaltı için simit sarayında buluşma kararı aldık.ben we elif en erken gelen şahıslardık.neyse ki bu bekleme eziyeti çok sürmedi.yarım saat sora gizem,güneş,kawdi,gökçe,mamocan,selçuk we berk geldi.fakat biri eksikti.kimin eksik olduğunu düşünürken arkadan'oyah'die bi ses geldi kimin eksik olduğunu düşünmeye gerek kalmadı.çünkü bu kişi awiden başka kimse olamazdı.kahwaltımızı ettik we nereye gideceğimizi düşündük.ben sayın akıllı'yunan adalarına gidelim'die bi tawsiyede bulundum.gizem'yunan'sözcüğünü duyar duymaz:ewet ewet kesinlikle gidelim'dedi.herkes bu fikre olumlu bakmıştı.biletlerimizi almıştık.ben,elif,gökçe,kawdi,gizem we güneş alışwerişe çıktık.harika bikiniler,mini etekler we mini şortlar aldık.akşam alsancağa gittik.bi barda gece 5e kadar oturduk tabi gece denirse güneş yüzünü gösteriodu yawaş yawaş.zaten sabah 8de gidecektik.hiç uyumadan ewe uğrayıp eşyalarımızı aldık we tam 8de tura başladık.midilli adasında 1 saat gezecektik.gizem rehbere bişi sormak istiodu.fakat rehberde teknede ortalıkta yoktu.biraz geç de olsa anlamıştık ki bizi bırakıp gitmişlerdi.adada bizden başka kimse yoktu(nası oluosa).çok kötü bi durumdu.yapacak bişi yoktu birilerinin bizi bulmasını bekleyecektik.deniz,kum we güneşden de eksik kalmak istemioduk.saatlerce eğlendik.bi süre sonra acıktık.benim çantam hariç tüm çantalar teknede kalmıştı.benim çantamda da gözlük,hawlu,krem ws.bişi yoktu.
mamocan:balık tutalım mı?dedi.
ben:tut tutmasına da neyle tutmayı düşünüon zeki sewgilim?
mamocan:işte onda çok kararsızım'dedi.
tek çare balığı elimizle tutmaktımamocan galiba gösteriş yapmak için:nolcak cnm ben yakalarımbalıkları'dedi.
ben:tmm beklioz burda
gizem:mamocan bak yapamayacaksan boşwer hiç uğraşma bile'dedi
kawdi:harbi yha boşwer abi sen'dedi
güneş:yapabileceksen tmm ama yapamayacaksan unut böle bi fikri
elif:kendini riske atma
gökçe:mamocan unut gitsin abi
berk:oğlum wahşilik yapma yapamazsın sen uğrama bile
awi:harbi yha mamocan kızlara gösteriş yapmak için dicem ama sewgilin burda bu yüzden boşwer sen'dedi.
mamoacan:bi susun birazdan elim kolum balık dolu gelcem merak etmeyin'dedi we yüzmeye başladı.5 dakka sora mamocanın boğulduğunu gördük.ben we awi direk suya atlayıp mamocanınkumsala getirdik.aramızdan birinin suni tenefüs yapması gerekiodu ama bilen yoktu.
ben:ne olursa olsun sewgilim için elimden geleni yaparım'dedim.2 dakka sora kendine geldi kızlar onu bi yere oturttu.bu sefer ben balık tutmaya gittim we gayet başarılı bi şekilde geldim.çantamda bıçak,tuz,çakmak we limon wardı(market gibi çanta).onları gizeme werdim.gizem de yemeği hazırladı.balıkları yerken bağırışlar duyduk ormanda.onlara aramaya gittik ki o da ne..............................
DEWAMI SONRA
matrock
th delisi
th delisi
matrock

MesajKonu: Geri: th ile yunan adalarında   th ile yunan adalarında Icon_minitimeC.tesi Haz. 21, 2008 3:05 am

hakketten market gibi çanta yani hikaye süper olmuş devamını beklioss
http://tokiohotelciler.turkforumpro.com/
das Geheimnis
web master
web master
das Geheimnis

MesajKonu: Geri: th ile yunan adalarında   th ile yunan adalarında Icon_minitimeC.tesi Haz. 21, 2008 4:21 am

süper olmuş Very Happy =))
http://tokiohotel.bigforumpro.com
.-.-.-.B!LL.-.-.-.
Admin
Admin
.-.-.-.B!LL.-.-.-.

MesajKonu: Geri: th ile yunan adalarında   th ile yunan adalarında Icon_minitimeC.tesi Haz. 21, 2008 7:55 am

beğenmenize sewindim
_-->>TOM<<--_
web master
web master
_-->>TOM<<--_

MesajKonu: Geri: th ile yunan adalarında   th ile yunan adalarında Icon_minitimeC.tesi Haz. 21, 2008 9:32 am

cok guzel ama nerdeyse her hıkayede benı artıst gıbı gosterıosunuz oylemıyım ben Very Happy
.-.-.-.B!LL.-.-.-.
Admin
Admin
.-.-.-.B!LL.-.-.-.

MesajKonu: Geri: th ile yunan adalarında   th ile yunan adalarında Icon_minitimeC.tesi Haz. 21, 2008 10:20 am

herkes için deildir belki ama sen benim kalbimin artistisin I love you
TH-TOM-<3
web master
web master
TH-TOM-<3

MesajKonu: Geri: th ile yunan adalarında   th ile yunan adalarında Icon_minitimeC.tesi Haz. 21, 2008 10:38 am

super bi hikaye ama beni unutmussun Sad Mad confused Crying or Very sad
.-.-.-.B!LL.-.-.-.
Admin
Admin
.-.-.-.B!LL.-.-.-.

MesajKonu: Geri: th ile yunan adalarında   th ile yunan adalarında Icon_minitimeSalı Haz. 24, 2008 10:12 am

selçuk çok özür dilerim cnm dewamını şimdi yazıom we sende warsın merak etme
öhöööömmmmm dewam ediom Very Happy
karşımızda th duruodu.şok olmuştuk.iki dakka sora daha da büyük bi şaşkınlık içindeydik.billin yarasıyla selçuk we şükran ilgileniodu.bill ayağından yaralanmış.bağıran kişi billmiş.we bağırmasının sebebi ise selçuğun billin ayağının üstüne düşmesiymiş.bu olaya acayip gülmüştük.
gizem(ingilizce toma):sizin burda ne işiniz war?
tom:yha biz bi tura katıldık.malesef bizi burda bırakıp gitmişler.bizde 1 haftadır burda kalıoz.
ben:bille noldu?
gusu:ağaçtan hindistan cewizi koparmaya çalıştı we düştü.ayağı sert bişiye çarptı we yaralandı'dedi.
mamocan:herşeyi anladım da selçuk bey sizin burda ne işiniz war acaba?
selçuk:siz gittiniz beni burda bıraktınız sizce ben ewde kalırmıydım.şükranı aradım o da sizle gelmemiş.ben de ona 'biz de beraber onların yanına gideriz'dedim.o da kabul etti.sizi gideceğiniz turun broşürünü gördüm we biletimizi aldık.th ile ormanda karşılaştık.we işte burdayız.
mamocan:aferin selçuk büyük başarı anneme nası bi açıklama yapcan acaba
selçuk:anneme sizinle gideceğimi söledim o da tmm dedi hehe bişi yapamazsın
bill:yha aile işlerinizi bi kenara bırakın we lütfen şu ayağıma bakın canım çok yanıo
elif:sen emret yeter aşkım
bill: Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
billi bizim kaldığımız yere kadar taşıdık.
awi mamocana:abi ne kiloymuş yha öldüm walla
mamocan:çaktırma ben de bittim
ben:söylenmeyin yha yazık çocuğa az kaldı zaten geldik sayılır
kawdi:ayyy keşke yol hiç bitmese dimi tom I love you
güneş:kesinlikle bu yol hiç bitmesin I love you
gökçe:ayyyyyy ne güzel gülüo yha bu yolun sonu olmasın lütfen I love you
gizem:bunlar uçtu walla Very Happy
berk:kızlar orda kendinden geçsin biz burda billi taşımaya çalışalım oh ne ala
ben:berk yha 3 kişisiiz bi çocuğu taşıonuz die 40000 laf ettiniz yane nolcak az kaldı
awi:eminim az kaldı melissa
bill ise yazık acısından sesini çıkarmıodu bu yüzden gözlerinde yaşlar akıodu.
tom:bill ii misin
bill:abi cnm çok yanıo ölüom galiba
ben we elif:nayır nolamaz sen nölmemelisin
mamocan:yha saçmalamayın ne ölmesi alt tarafı ayağı yaralandı o kadar bişi olmaz yani
selçuk:abim doktor,melissa we elif 90lı yılların aşk için yanıp tutuşan genç kızları oldu ne acı yha
ben:selçuk zate habersiz gelmişsin iki dakka sus we abinin gazabından biraz kork
mamocan:boşwer melissa ben onu sora hal ederim
selçuk:offfff bi süpriz yapayım dedim bi öldürmediğiniz kaldı yani
awi:ewet sadece peşimize takılıp yaptığın bi süpriz
bill:daha çok war mı
ben:geldik sayılır
şükran:yoruldum,bittim,öldüm yani
elif:haber werseydiniz yorulmazdın
sonunda geldik.we billi bi köşeye oturttuk.billin yarasıyla ilgilenecek biri olması gerekiodu ama kim?
herkezin gözü bendeydi.
ben:walla can kurtara oldum,rehber oldum sayenizde bide doktor olcam saolun yani bi ortasını bulamadınız şöyle bi asker yapsanız
bez fln lazımdı.benim çantayı yırttık.we onu kullandım.hindistan cewizi,bi kaç ot we yosunla bi ilaç yaptım billin yarasının üstüne koydum we sardım.billin ayağı 2 gün sora düzeldi.we bana minnettardı.tom kızları kesiodu durmadan.
kawdi:tom aşkım seni ne kadar bekledim anlatamam
gökçe:pencereden yolunu bekledim
güneş:seni hep rüyalarda buldum
gizem:aştınız walla
ben:yha gizem bozma işte sesleri çıkmıo kafa dinlioz işte her dakka tom tom tom dien üçlü yok boşwer işte bozma
awi:yha bu kızları anlasam beyaz olcam walla
mamocan selçuğu azarlıodu.
ben:yha aşkım tmm yha bulduk onu başına bişi de gelmedi we şuan yanımızda gerisi önemli deil bizim yanımızda güwende kızma artık anladı hatasını
mamocan:yha tmm aşkım kapattım bu konuyu ona bu kadar kızdıktan sora bi daha böle bişiye klakışacağını sanmıom biz billin yanına gidelim'dedi.
gusu we geo. bi köşede oturup şükran ile sohbet ediolardı.billin yanınaa gittiğimize onu uyuo olarak bulduk.akşam ateş yakıp etrafında oturduk.
ben:yha aslında ben burayı çok sewdim burda kalmak istiom geri dönmek istemiom
kawdi:ben de çok sewdim hem tom da war
gökçe:harbi yha
güneş:sewdim burayı ama nası kalırız bilemiom
gizem:melissa uçtu walla yha kızım çoştun mu ne kalcan burda
ben:yha ne biliyim sewdim burayı yha
mamocan:aslında güzel bi fikir kalırım bende
awdi:bende kalırım
selçuk:mamocanın yanından ayrılmamam lazım bu yüzden bende kalırım
şükran:ne olursa olsun ben gitcem
sonra gizem,kawdi,berk,gökçe,elif we güneş de kabul ettilertom,gusu,geo we bill zaten burda yaşamaya dünden hazırlar.thyi bulduğumuzda eski bi tekne görmüştüm.o tekneyi suya oturttuk.ben we mamocan şükranı bırakmaya izmire geldik.alışweriş fln yaptık.we adaya geri döndük.ama geldiğimizde...........................................
DEWAMI SONRA
das Geheimnis
web master
web master
das Geheimnis

MesajKonu: Geri: th ile yunan adalarında   th ile yunan adalarında Icon_minitimeÇarş. Haz. 25, 2008 6:49 am

devamını heyecanla bekliyorum!!!! Very Happy
----->ToM<-----
yeni th fanı
yeni th fanı
----->ToM<-----

MesajKonu: Geri: th ile yunan adalarında   th ile yunan adalarında Icon_minitimePaz Tem. 13, 2008 1:59 pm

ablamdaki yeteneklere bak yha yanlız abla o hikaye defterini bulursam bana da ilham gelcek we senin hikayelerinin gördüğü ilgiden daha fazlasını ben alcam muhahaha şaka şaka abla gururumsunnn
ATE_TH
moderatör
moderatör
ATE_TH

MesajKonu: Geri: th ile yunan adalarında   th ile yunan adalarında Icon_minitimeSalı Tem. 15, 2008 5:29 am

hikaye guzel olmusss
LOST taki ada gibi yaaaaaaaaaa

th ile yunan adalarında
1 sayfadaki 1 sayfası