ToK!o HoTeL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

>>>ToK!o HoTeL<<<

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Doğum Günü=))

5 posters
YazarMesaj
das Geheimnis
web master
web master
das Geheimnis

Doğum Günü=)) Empty
MesajKonu: Doğum Günü=))   Doğum Günü=)) Icon_minitimePerş. Haz. 12, 2008 11:01 am

Tarih 11 Haziran selçuk'un doğum günü(yanlış hatırlamıyorsam)tüm üyeler toplanmış doğum gününü kutluyoruz.Süper eğlenceli partide hediyeler üstüne hediye alan selçuk çok sevinçlidir.Ardından pastalar pasta değil pastalar yalnız:D kesilir.selçuk mumu üflerken Tom'u görmek için dilek tutmuştur.Az sonra kapı çalar o da ne karşılarında...........(kusura bakmayın kısa oldu ama diğerini uzun yazıcam)
Doğum Günü=)) 9742pasta9acia6
Doğum Günü=)) 20070807_2_1186481686_1x7y
BUNLARDA PASTALARIMIZ........ Very Happy
http://tokiohotel.bigforumpro.com
.-.-.-.B!LL.-.-.-.
Admin
Admin
.-.-.-.B!LL.-.-.-.

Doğum Günü=)) Empty
MesajKonu: Geri: Doğum Günü=))   Doğum Günü=)) Icon_minitimePerş. Haz. 12, 2008 11:59 am

çok kısa ama güzel dewamını en kısa sürede bekliom
ATE_TH
moderatör
moderatör
ATE_TH

Doğum Günü=)) Empty
MesajKonu: Geri: Doğum Günü=))   Doğum Günü=)) Icon_minitimePerş. Haz. 12, 2008 12:28 pm

kısa ama güzel devamı gelsin cnm
TH-TOM-<3
web master
web master
TH-TOM-<3

Doğum Günü=)) Empty
MesajKonu: Geri: Doğum Günü=))   Doğum Günü=)) Icon_minitimeCuma Haz. 13, 2008 2:52 am

doum gunumu doru hatırlamıssın
2. pasta gibi bi pasta yedik ama ustunde lan falan yazmıodu
pastanın miktarıda doru 2 tane super dewamını bekleriz
istersen yardım edebilirim dewamını getirebilirim yane
.-.-.-.B!LL.-.-.-.
Admin
Admin
.-.-.-.B!LL.-.-.-.

Doğum Günü=)) Empty
MesajKonu: Geri: Doğum Günü=))   Doğum Günü=)) Icon_minitimePerş. Haz. 19, 2008 4:17 am

belki karşımızda th olur umuduyla kapıyı açtık ki karşımızda kapıcı duruodu.mamocana ''oqlum sizin pantolon,göynek ne warsa aşşağa uçmuş get onları topla yönetici görürse onlardan temizlik bezi yapar haberin olsun''dedi.mamocanda aşağıya inip uçan kıyafetleri topladı.we bizi seslendi ''millet çabuk çıkın balkona''biz de bişi oldu die balkona çıktık güneş acayip bi çığlık atıp bayıldı.çünkü tomu görüodu.th izmire gelmişti fakat kaybolduğu söleniodu.hemen aşağıya inip yanlarına koştuk.gizem onlarla rahatça ingilizce konuşuodu we dediklerini bize tercüme ediodu.hep beraber yukarı çıktık.bizi çok sewdiler.tom kawdi,gizem,güneş we gökçeden çok hoşlanmıştı.bill de aynı şekilde ben we elifden.doğum günü partisine dewam edildi we sıra hediyelere geldi.hepimiz hediyelerimizi werdi selçuğa.th de bi hediye wermek istiodu. werecekleri hediye ise mini bi konserdi.onlar screami sölerken komşular şikayete geldi binlerce kez.biz takmıoduk karşımızda th screami sölüo çok da tındı onların dedikleri.parti böylece bitti.th ile sabaha kadar muhabbet ettik.ertesi gün de zaten konser wardı bill hepimizi konsere dawet etti hazırlanmak için grup grup ayrıldık.bill we elif bana,awi we gusu mamocanlara,tom-güneş-gizem we gökçe kawdiler,geo. ise berklere gitti.benim makyajımı bill yaptı we saçlarımıda inanılmaz bi hale gelmiştik hepimiz açıkçası manyaq hazırlanmıştık.ewde konser salonunun önünde buluşacağımız saatti beklioduk ki telefon çaldı we kawdi çok üzgün bi sesle ..................................
DEWAMI SONRA

gizemden yazmam için izin aldım we o da izin werdi bu yüzden ben yazdım
ATE_TH
moderatör
moderatör
ATE_TH

Doğum Günü=)) Empty
MesajKonu: Geri: Doğum Günü=))   Doğum Günü=)) Icon_minitimeCuma Haz. 20, 2008 4:00 pm

cok gzl olmusssss Very Happy Very Happy
matrock
th delisi
th delisi
matrock

Doğum Günü=)) Empty
MesajKonu: Geri: Doğum Günü=))   Doğum Günü=)) Icon_minitimeC.tesi Haz. 21, 2008 3:01 am

bencede spr olmuş devamını beklerizz cnms
http://tokiohotelciler.turkforumpro.com/
das Geheimnis
web master
web master
das Geheimnis

Doğum Günü=)) Empty
MesajKonu: Geri: Doğum Günü=))   Doğum Günü=)) Icon_minitimeC.tesi Haz. 21, 2008 4:21 am

devamını beklerimxD=))
.-.-.-.B!LL.-.-.-.
Admin
Admin
.-.-.-.B!LL.-.-.-.

Doğum Günü=)) Empty
MesajKonu: Geri: Doğum Günü=))   Doğum Günü=)) Icon_minitimeC.tesi Haz. 21, 2008 7:54 am

kawdi:yha melissa tom yok
ben:nası yok yha
kawdi:yha ben konuşamıcam gizeme weriom
gizem:yha melissa tom yok
ben:anladım o kadarını tom yok ama noldu da yok
gizem:telefonda konuşamıcaz siz en iyisi bize gelin
ben:tmm birazdan ordayız'dedim we kapattım.tomun olmadığını bill we elife söledim.bill hemen geo. we gusuyu arayıp haber werdi.sora ben,elif,bill,geo.,gusu,awi,mamocan,selçuk we berk kawdilerde buluştuk.
kawdi:yha tom ewde soğuk bişi war mı die sordu bende cewap weremedim çünkü o sırada hazırlanmaya dalmıştım sorabi baktık tom yok telaşa kapıldık we hemen melissayı aradık
bill:yha kızlar nie böle yha hazırlanmaya dalıonuz we tom kayboluo yha 4 kız nası yha anlıyamıom dördünüzde hazırlanmaya dalıo we tom gidio we siz bunun farkına geç warıonuz
ben:yha fazla uzaklaşmamıştır.bill sende hemen etrafındakilere kızma tmm üzüldün we biraz sinirlendin ama kızların ne hatası war ki bunda.onları suçlama hem onları kızarak wakit geçireceğine tomu cepten ara
mamocan:harbi yha kızacağına arasana tomu
billde hemen tomu cepten arar.fakat toma ulaşamayız
ben:yha dediğim gibi fazla uzaklaşmamıştır hem bi yerde bilmio bi yere gidemez çıkıp arıyalım
gökçe:durduğumuz kabahat'der we tomu aramak için ewden çıkarız.yarım saat sora tomu bi kızla sohbet ederken bulduk
bill:yha abi nerdesin sen
tom:abi bölmesene muhabbetin tam ortasında
ben:hadi yha muhabet et sen burda kızlarda ewde azar işitsin boşu boşuna nası bişi bu acaba
kawdi:yha ewden çıkıp gidion biz zor durumda kalıoz nası bişi bu yha
gizem:haber werme gereği duymadın mı
gökçe:sayende kalpden gitcektim
güneş:başına bişi gelseydi kim sorumlu olcaktı senden bi düşünsene
elif:insanları nası üzdün we telaşa kapılmalarını sağladın bi bilsen
mamocan:yha kızlar tmm yha kızmayın çocuğa süper bi kızla muhabbet ediomuş nolcak ki bundan hem ii anlaşmış kızla,kızda anlaşılmayacak gibi deil ki
ben:hmm.... süper bi kızla öyle mi anlaşılmayacak gibi deil kız öyle mi
awi:mamocan yandın oğlum
mamocan:aşkım yanlış anlama yha öyle demek istemedim
ben:kesin cnm kesin
bill:işte aşk yha tamda istediğim kız tipi
mamocan:bill aradan faydalanmak isteme çalışmalarını kes olur mu yoksa neyse yha salla Evil or Very Mad Evil or Very Mad
tomun konuştuğu kız yanımızdan uzaklaşır we gider
tom:yha kız gitti sizin yüzünüzden offf tamda kızı kendimi hayran bırakmıştım
gizem( Evil or Very Mad ),kawdi( Evil or Very Mad ),gökçe( Evil or Very Mad ),güneş( Evil or Very Mad )
ben:yha yok yha sen asla akıllanmazsın'dedim we konser salonuna gittik.kulisde biraz oturduk.bill benim makyajımı düzeltiodu.biraz oyalandıktan sora ben,mamocan,berk,selçuk,awi,kawdi,gökçe,güneş,elif we gizem kulisden ayrıldık we thnin bizim için ayırttığı en ön sırada yerlerimizi aldık.th sahneye scream ile çıktı we bize unutulmayacak anlar yaşattılar.konserden sora bi barda sabaha kadar eğlendik.malesef herşeyin bi sonu olurdu we bizimde thden ayrılma waktimiz gelmişti.tahmin ettiğimizden daha zor oldu bu.onlarla çok zor bi şekilde ayrıldık.bill bana tel. nosunu we msn adresini werdi her fırsatta onlarla konuştuk.we birgün yine bi araya gelebilme umuduyla hayatımıza kaldığımız yerden dewam ettik....
SON

Doğum Günü=))
1 sayfadaki 1 sayfası