ToK!o HoTeL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

>>>ToK!o HoTeL<<<

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Fransız Dergisi

+2
_-->>TOM<<--_
Neptune
6 posters
YazarMesaj
Neptune
th fanı
th fanı
Neptune

Fransız Dergisi Empty
MesajKonu: Fransız Dergisi   Fransız Dergisi Icon_minitimeC.tesi Haz. 07, 2008 2:26 am

fransız dergisine bir mail atılmış.. (başka bir siteden alıntıdır )
"kendimi tanıtayım:rémi,35 yaş,gitar tutkunuyum ve başlangıçtan beri edebiyata sadığım,başlıca etkilendiklerim 70'S;santana,lad zeppelin,pink floyd,hendrix etc..fanıyım.daha güncel olan grupları da dinliyorum.SOAD gibi..sizin derginiz,Fransız ve dünya gruplarını en fazla objektif olarak veren dergi.o halde bir soru soruyorum: yeni moda küçük Alman rock grubuna neden önceden görüp boykot koymadınız? :TOKİO HOTEL! benim 15 yaşımdaki kızım onların fanı (nedense renkli yazma gereği hissettimXD) aynı şekilde de müziğine.Odasının kapısından benim hassah kulağıma(hassas??)bir şeyler geldi,bu durumda hiç olmazsa sempatik gitar rifleri duydum .şüphesiz konserlerine gidilmeli.bu durumda tabikide ticari taraf var.Ama sonuçta bütün geçn kızlar Lori de onları yeniden görebilmek için kuyruk oluyorlar.onların ışığı söndüğü zaman(TOKİO HOTEL'in!!) taptıkları taşkın öfkeden ve haykırışlardan acı çeken kulaklarım kurtulacak.

bilimsel olarak ,eh iyi,gerçek müzisyenler var. gerçek bir baterist ile(ve şiddetle bateriye vuran!,inanın bana!)gerçek bir basist ve hepsinin ütünde de mükemmel bir gitarist!şirin bir kürek koleksiyonu ile;(Tom'un gitarlarından bahsediyor!)Gibson Les Paul(2 güzel siyah ve bir beyaz) bir Flying v...Gözlerinizin zevki için.

bu oğlanın ayaklarında mantıklı olarak bir pedalboard ve onun arkasında da dört tokat Mesa Boogie (o ne ya?? )
bu oğlan bende biraz "The Edge" etkisi uyandırdı.gitarın sapını büyük viteste tutan Satch tarzı ama,oktavları yeniden bulabilmek için oyun yapan,iki es,güçlü akorlar.kısacası; bir ip tarafından çekilen kuklalar değilller,ama gerçek bir rock grubu yaratıcılığın kuklasıdır.orjinalliğin ve içtenliğin.İşte bunu seviyorum!(Mc donald's reklamı yapmış resmen!) bu küçük oğlanlar 10 yaşından beri birlikte oynuyorlar ve birlikteler.

o halde?Tom' bir mülakat yapılırsa,gitarist mi?Ben,onun pedalboardlarının yapısının nasıl olduğunu bildiğimde seveceğim(sevineceğim??)ve onların ne işe yaradıklarını...

derginiz için uzun ömürler!!!

Guritar dergisinin cevabı:
sana ve senin kızına güvence veriyoruz.bizim tarafımızdan bir boykot yok!bütün bunlarda(dediklerinde) senin mailin (ve dğierleri)bizim yazılarımız için risk yaratıyor.bu fenomenlik karşısında yayınımız kesilebilir.Onlar düzinelerce kişi tarafından ticari ve genel olarak her hafta yargılanıyorlar zaten...
_-->>TOM<<--_
web master
web master
_-->>TOM<<--_

Fransız Dergisi Empty
MesajKonu: Geri: Fransız Dergisi   Fransız Dergisi Icon_minitimeC.tesi Haz. 07, 2008 3:10 am

okudum ama bısı anlayamadım adam benm kızım yasıonda fanları war kucuk rock grubu dıo sonrada
buyuk muzısyenler dıo alamadım walla ama yınede paylasım ıcın sağol
eBİLLif
th fanı
th fanı
eBİLLif

Fransız Dergisi Empty
MesajKonu: Geri: Fransız Dergisi   Fransız Dergisi Icon_minitimePtsi Haz. 09, 2008 7:38 am

paylaşım için sağol
http://tokiohotelciler.turkforumpro.com
matrock
th delisi
th delisi
matrock

Fransız Dergisi Empty
MesajKonu: Geri: Fransız Dergisi   Fransız Dergisi Icon_minitimePtsi Haz. 09, 2008 7:38 am

paylaşım için saol
http://tokiohotelciler.turkforumpro.com/
TH-TOM-<3
web master
web master
TH-TOM-<3

Fransız Dergisi Empty
MesajKonu: Geri: Fransız Dergisi   Fransız Dergisi Icon_minitimePtsi Haz. 09, 2008 10:03 am

katılıom mamocan paylasım için saol
http://tokiohotel.bigforumpro.com
ATE_TH
moderatör
moderatör
ATE_TH

Fransız Dergisi Empty
MesajKonu: Geri: Fransız Dergisi   Fransız Dergisi Icon_minitimePtsi Haz. 09, 2008 3:40 pm

paylaşım için saol

Fransız Dergisi
1 sayfadaki 1 sayfası